מנוע חיפוש ציורים וצילומים

תתחילו לדבר עם הקירות שלכם

קחו ציורים במתנה למשך 30 יום
להתנסות בשירות ללא התחייבות

השירות הייחודי של ART2RENT הינו מיזם ראשון מסוגו בעולם המציע החלפת ציורים וצילומים על בסיס מנוי חודשי בדיוק כמו שעושים בספרייה. אם עד היום ניתן לרכוש ציורים בגלריות יוקרתיות, לכתת רגליים בשווקים ולחפש מחיר הוגן. היוזמה של ART2RENT משנה את התמונה.

 

השירות מתאים לפרטיים ולעסקים - דירות, בתים, בניינים חדשים, עסקים, חברות, מעצבי פנים ומוסדות ציבור. הציור שתלוי על הקיר אינו סופי, הוא ניתן לשינוי בכל רגע , הנושא, הגודל, האמן, הצבעים  בהתאם לעונה בשנה או למצב הרוח. בנוסף, המנויים יכולים לרכוש את הציורים, מה שהופך את חווית הרכישה לדבר בטוח ויעיל.
 
אנו מתחייבים שכל לקוח יוכל למצוא באתר את האמנות שמתאימה ליעד שלו. תוכלו להתחיל ולהיעזר במנוע חיפוש אשר נמצא בצידו הימני של כל עמוד באתר. ברגע שהשאלתם פריט מהאתר אתם הופכים למנויי הספרייה.

            

לא מוצאים תמונה מתאימה - שלחו לנו צילומים של הבית או המשרד שלכם + מידות הקירות ואנחנו נשלח לכם ציורים שיתאימו בול לחלל.

______________________________________

עיצוב הבית 

 

בשנים האחרונות נושא העיצוב לבית קיבל תאוצה רבה, אם יש לכם בית חדש, או רוצים לחדש ולשפץ את הבית שלכם, אל תחכו למחר. אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, ART2RENT מהווה חיסכון בעיצוב קירות הבית. תוכלו להשאיל ציור עד שתמצאו את הציור שמתאים לכם לחלל, תשנו סגנון, גודל, ציור או צילום. מניסיון אנו יכולים לומר שמרבית המשאילים מתחילים בציורים מסוימים, בסופו של דבר משאילים ציורים אחרים לגמרי ממה שחשבו בהתחלה. תהיו אתם המעצבים של עצמכם.

 

דירות/בתים חדשים - ציורי שמן וצילומים בכל גודל וצורה מתאימים לכל בית, בכל טעם. הציורים שאנו בוחרים לספרייה, מתאימים לסלון, לחדרי עבודה, מטבח, חדי שינה, חדרי ילדים ומסדרונות, כניסה לבית, כל ציור מקוטלג במנוע החיפוש לפי החלל המבוקש.


בניינים משותפים - בנייני דירות שבהם יש שומר קבוע בתיאום עם וועד הבית, ניתן לשים ציורי ענק בלובי, בחדר מדרגות, במעלית. ניתן לאבטח ולקבע את הציורים לקירות.


דירות / בתים ישנים -  גם אם יש לכם ציורים ישנים על הקירות, אם אתם מעוניינים בחידוש הקירות? אצלנו תקבלו פיתרון מהיר ואסתטי לקירות בעלויות שוות לכל כיס.

______________________________________

עיצוב עסקים, חברות ומוסדות


האם אתם חושבים שהשקעה בעיצוב הקירות היא מיותרת? לפי סקרים שנערכו בארה"ב רוב העובדים יסכימו לעבוד שעה נוספת ביום אם יחשבו שהמשרד שלהם מעוצב בצורה נוחה יותר עבורם. עיצוב המשרד הוא דינאמי ומשתנה כל כמה שנים בהתאם לפיתוחים טכנולוגיים ותחלופה גדולה של עובדים ולקוחות קבועים.


מנהל/ת יקר/ה, שדרוג סביבת עבודה בציורים יעניק ערך מוסף לחברה, ייתן אנרגיה לעובדים וייצור רושם אדיר על המבקרים. בהשקעה קטנה תוכל/י להפוך את חלל העסק שלך לעיצוב ברמה שלא הכרת.

הצטרפות לספריה אינה דורשת ממך, לא ידע באמנות ולא השקעה גדולה בשונה מרכישת ציור, השאלה היא הוצאה מוכרת לצרכי המס, מה שמהווה יתרון עצום בהוצאות החודשיות.


אתר Art2Rent ייתן לך מענה, כך שלא תצטרכ/י לדאוג לפרטים הקטנים. נוכל גם להוביל ולתלות עבורך את הציורים. בתאריך שנתאם יחדיו, נחליף את כל הציורים ונעצב את החלל מחדש לפי דרישותיך, החלפת הציורים היא ללא עלות והיא דבר חדש בארץ ויוצרת חוויה מדהימה בכל עסק. רק מי שיתנסה יוכל להבין עד כמה היא מועילה לסובבים, מקרבת בין אנשים ובין האנשים למקום, ויוצרת רושם אדיר על הלקוחות.

 החדר בו מתקבלות ההחלטות

 

 חדרי עבודה / מסדרונות

 חשיבות שינויים וחידושים בחברה


 

 

כנסו לראות את מגוון הלקוחות שלנו שממליצים על Art2rent 
או שתוכלו ישר לבחור את הציור שלכם.

    

 

ספרית ART2RENT ערוכה לתת מענה למגוון רחב של עסקים

 

ציורים לכל משרד ומחלקה. לחדר מנהל, חדר ישיבות, חדרי עבודה, חדרי המתנה, תוכלו למצוא ציורים מתאימים במנוע החיפוש. הציורים מקוטלגים לפי חדרים ולפי סגנונות ויעזרו לכל למצוא את הציורים המבוקשים.

 

חברות גדולות - מכירה והשאלה של ציורים במגוון סגנונות, שיתוף העובדים בהחלטה (העובדים מחליטים עבור החדר שלהם עצמאית) הקמת תערוכות חודשיות מתחלפות.

 

עסקים, משרדים - מרפאות, עורכי דין, רואי חשבון, בתי קפה, בארים, מסעדות, אולמות אירועים. מגוון ציורים לפי סיווגים נמצאים במנוע החיפוש למציאת הציורים או הצילומים המושלמים עבורם.

 

מוסדות ציבור - אפשרות השאלה של מאות ציורים, אנו ערוכים לתת מענה לגופים גדולים כגון בתי חולים, עיריות, מתנסים, תיאטראות, בתי ספר, בתי מלון ואתרי בילוי. תוך שימת דגש על אופי המוסד ודרישותיו. שירות מלא של החלפה של ציורי שמן או צילומים ועיצוב פנים מלא ע"י מעצבי הספרייה. תחלופה רב שנתית של עיצוב החדרים, כל זאת בעלויות נמוכות בהתאמה מלאה לתקציב של המוסד.


 

 

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר