מנוע חיפוש ציורים וצילומים

תמונות אבסטרקט רבות תלויות בסלון של מגוון משפחות, בין אם הןציורי אבסטרקט חובבות אומנות או לא. ציורי אבסטרקט משתלבים בהומוגניות בכל סלון בהתאם לצבעים השולטים בו. בשיטת ציור זו הגבולות בציור אינם ברורים והצייר מבטא את תחושותיו באופן מלא, מבלי להיצמד אל טכניקות מגבילות, החל מהקומפוזיציות דרך הצבעים ועד הצורות. ציורים אלו הם צבעוניים ומעוררים חיות במקום בו הם נתלים.
אומנות האבסטרקט הינה אומנות מופשטת, בה לא קיימים אובייקטים מהותיים ונגלים למתבונן.
אבסטרקט פירושו אומנות מופשטת, כאמור בתמונה לא קיים אובייקט מזוהה. הצייר במהלך הציור אינו מחויב לכללים מוגדרים, אלא הוא מייחס חשיבות אך ורק לקומפוזיציות, לצבעים, למרקם ולצורות. באמצעות ציורי האבסטרקט ניתן להדגיש ולהעביר רגשות.

ציורי אבסטרקט

רבים רוכשים ציורי אבסטרקט, המצליחים לייצר את תחושותיהם האישיות. תפקידה של התמונה היא לתרום לעיצוב החדר ובמקביל לעורר תחושות כנדרש. אם לצורך העניין מוצבת התמונה בכניסה למשרד, עליה לשדר את מוטו החברה בין אם זה מצוינות, יצירתיות, וכדומה ומאידך אם התמונה מוצבת בסלון הבית, האווירה והתחושה שתשדר התמונה תאפיין את רצונותיהם של בעלי הבית, בין אם זו תמונה המעוררת שמחה, עצב וכדומה. השימוש בצבעים יכול להיות מגוון, בין אם אלו הם צבעי האקריליק, צבעי שמן על גבי קנבס ועוד. ציורים אבסטרקטים אותם הינכם תולים הינם ציורי אווירה שמורגשת בחדר.

מהם ציורי אווירה?

ציורי אווירה הם ציורים אשר בהם לקח הצייר את המכחול ומשך אותו על גבי הקנבס בהתאם לתחושותיו באותה נקודת זמן. הצייר מוציא אל הקנבס את עולמו הפנימי ללא קשר ישיר אל העולם הממשי, אלא אם בחר לערב אותו במהלך הציור. ציורי אבסטרקט שונים אחד ממשנהו וקשה מאוד, עד בלתי אפשרי לשכפל אותם, אלא על ידי צילום ולא ע"י העתקה, כך שלכל אדם שרכש ציור אבסטרקטי, יש ציור מקורי אותו לא ניתן לראות במקום אחר. אנשים אוהבים להיות ייחודים ולהחזיק במוצרים שלא ניתן למצוא אצל אדם אחר וציורים אלו עונים גם על נקודה זו. אם גם אתם רוצים לשדר אווירה, להיות ייחודים ומקורים, האבסטרקט הוא הפתרון עבורכם.

 

       

 

אם אתם גרים באזור גוש דן נוכל להגיע אליכם עם דוגמאות ללא התחייבות. תוכלו גם לשלוח לנו 
צילום של החלל שברצונכם לעצב ונתאים עבורכם ציורים ייחודיים.

 

 

 


אנו מתחייבים שכל לקוח יוכל למצוא בעזרתנו את הציורים הדרושים לו בהתאם לדרישותיו ובהתאמה אישית.

קבלו עוד היום הצעות אטרקטיביות במיוחד לעיצוב ביתכם או משרדכם בתמונות אווירה מקוריות. 

 

 

Art2rent - ציורים להשכרה לבית ולמשרד.
עכשיו במבצע - חודש ימים חינם בבית או במשרד ללא התחייבות. 

אנחנו באים מעצבים ותולים את הציורים שבחרתם חודש ימים חינם ללא התחייבות.
אחרי חודש אתם מחליטים אם להמשיך או לא. בכפוף לתקנון. מינימום הזמנה 10 ציורים. 
הזמינו ציורים עכשיו! או התקשרו 03-6023699 ונגיע עם ציורים אליכם לעיצוב על המקום.

הירשמו כאן וקבלו עדכונים על מבצעים והנחות למימוש באתר